Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 problémák....

Nokia Lumia 520 problémák. Valósak? (Részletek alul)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Viszonylag olcsón 35-40 ezer Ft-ért szeretnék új okos telefont venni. Szinte a legtöbb helyen a Nokia Lumia 520-t ajánlották és ahogy utána néztem, nekem is megtetszett. Viszont több helyen is olvastam, hogy vannak apró idegesítő hibái. Olvastam, hogy pl. nem jelzi ki a nem fogadott hívást, nincs rajta hangszínszabályzó (elég sokat utazok és közben mindig zenét hallgatok, szóval aránylag fontos infó ez számomra), illetve többen írták, hogy hívás indítás közben, amíg nem veszi fel a hívott fél, sötét a képernyő és nem tudják megszakítani a hívást.

Ezzel kapcsolatban szeretnék egy-két választ, esetleg jelenlegi vagy volt 520 használóktól, illetve azoktól, akik ismerik a modellt, hogy ezek valósak-e és, hogy tényleg ennyire megéri-e ennyiért ez a telefon? Esetleg, ha tudtok ennyiért jobb alternatívát, azt is szívesen fogadom.

Előre is köszönöm!



2014. aug. 15. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem, nem pont ilyen Lumiám van, de hasonló(625)


Nekem még sosem volt ilyen problémám. mindig kijelzett minden hívást


Hangszínszabályzóról nem tudok nyilatkozni.


Hívás közben a képernyőt a közelség érzékelő kapcsolgatja. Nekem pont a fordítottja volt egyszer, nem zárta le a kijelzőt a telefon, és folyamatosan kinyomtam a hívást(nem volt túl tiszta a telefonom, tele volt izzadságfolttal és ez bezavart a közelségérzékelőnek. megtöröltem és jó lett.


620-at is lehet már kapni ennyiért(39-től), én a helyedben megnézném azt is

2014. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ezeket a hibakat szerintem valami 15 eves android fanboy-ok irtak

jelzi a nem fogadott hivast, ikonnal a feloldokepernyon es pirossal a hivolistaban

van hangszinszabalyzo, eleg jol szol, bar a gyari fulest ugy csomagostol el lehet dobni, hasznalj sajat fulest

a kozelsegi erzekelo meg tokeletesen mukodik nalam

lumia 720 om van

2014. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Azt hiszem akkor maradok az 520 mellett, tényleg jó kis telefonnak tűnik.
2014. aug. 16. 17:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia, annyit hozzá szeretnék tenni hogy nehogy már 35.OOO ft. be ilyet vegyél, ezt meglehet kapni 23.ooo ft ből ( [link] ehelyett inkább ajánlanék egy lumia 63O at, ha van rá ekkora kereted akkor szerintem ezzel jobban jársz, 4O.OOO ből kijön :). Amúgy mindkettő egy nagyon jó telefon. [link]
2014. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképp megfontolom! :)

Annyit még talán kérdeznék, hogy pl. a Viber a Windows Phone-okon is elfut ugye? Valamint pl. az 520-on vagy akár, azokon is amiket soroltatok be lehet állítani, hogy jelezzen, ha e-mail -em jön vagy értesítés fb-n, twitteren?

2014. aug. 16. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze ez mind lehetséges Windows Phone-on, sőtt gyorsabb is mint a gépen
2014. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Király! Köszi szépen!
2014. aug. 16. 22:18
 8/15 anonim ***** válasza:
A hangszín szabályzóban nem vagyok biztos. Nincs olyan ismerősöd akinek ilyen telefonja van, vagy valamilyen nagyobb bolt ahol ki lehet próbálni a telefonokat?
2014. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
gyarilag az elso szeriakban nincs, de update-el mar van szabalyzo is
2014. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem gondoltam, hogy ennyien a segítségemre fognak kelni. :)
2014. aug. 17. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!