Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb magyar Sa-mp RP szerver?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik a legjobb magyar samp RP szerver.

Ez alapján válaszoljatok:

-Szerver neve (+IP):

-Átlag játékosok száma:

-Mióta fut a szerver:

-Mióta játszol a szerveren (regisztráció dátuma):

-Hány órát játszottál a szerveren:

-Értékelés (10/x):

-Milyen pluszokat nyújt a szerver (mobil app, fórum, Team Speak 3, facebook oldal/csoport, stb.):

-Egyéb leírás:


Mindenféle nem ide tartozó kommenteket hanyagoljátok, légyszíves. Valamint nem vitatkozás szempontjából tettem fel ezt a kérdést, csupán kíváncsiságból.



2015. máj. 10. 18:44
 1/1 A kérdező kommentje:

-Szerver neve (+IP): FayRPG | 87.229.73.16:6969

-Átlag játékosok száma: 70

-Mióta fut a szerver: 4-5 éve kb.

-Mióta játszol a szerveren: 2014.07.11

-Hány órát játszottál a szerveren: 424,97

-Értékelés: 8 Indok: Azért csak 8 pontot adtam, mivel a szerveren elég nagy lagg van 130-140 ember felett.

-Milyen pluszokat nyújt a szerver: -átlátható fórum, mobil app; -Team Speak 3; -facebook oldal, csoport

-Egyéb leírás: Szerintem baromi jó ez a szerver. Nagyon sokat játszok rajta. Mikor először csatlakoztam majdnem egyhuzamban (megállás nélkül) 7-8 órát játszottam. A szerver adminjai segítőkészek. Minimális az MG (ellentétben a SeeMTA-val).Szigorúak a szabályok, viszont e nélkül nem működhetne az RP.

2015. máj. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!