Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó lett a Watchdogs?

Szerintetek jó lett a Watchdogs?

Figyelt kérdés
Olyanokat szeretnék hallani akik játszottak vele nem pedig néztek gameplay-t róla vagy hallották, hogy szar vagy jó. Azért kérdezem mert meg akarom venni és tudni akarom hogy jó-e, a: "nehogy megvedd inkább töltsd le" szövegektől kíméljetek ha megveszem eredetibe kell.
2015. máj. 12. 07:16
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem lett annyira rosz és most meg már mondhtni olcsó az eredeti árához képest. Szerintem megéri megvenn.

Ha megveszed, akkor jó szórakozást.

2015. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én végigvittem kb. 2 és fél hete. Egy i3-as (4160), GTX 750 Ti kártyás 8 GB Ramos gépkompáterrel ültem le elé, és majdnem maxon ( a grafikai beállítások 80%-a volt felvéve) tökéletesen futott.

Alapból szeretem a passzív hangulatú játékokat (nincs benne semmilyen konkrét hatásvadászat, csak szimplán történnek a dolgok), és ez is ilyen. Játszottál az Assasins Creed szériával? Az első rész passzív, filozófikus, kell hozzá hangulat. A mindenki kedvence 2. populáris, könnyen befogadható, hatásvadász, eladható, stb. A WD ilyen szempontból inkább az elsőre hasonlít.

A Watch Dogs korántsem tökéletes játék, sok újdonságot nem mutat, de a benne található elemek nagyon jól kivannak dolgozva. 3 és fél hétig játszottam munka mellett, kb 40 órát öltem bele, imádtam! Rám nem hatnak a videókritikusok, szeretem megalkotni az önálló véleményemet, így én is megvettem. A hype meg főleg lepereg rólam.. nem bántam meg.

A sztori néha kicsit katyvasz, itt-ott 1-2 dolgot jobban kilehetett volna dolgozni, a játékmeneten is van mit csiszolni, de összképben remek program. Ha szeretsz elmélyülni a mai életünk valós történéseinek kicsit eltúlzott, ám rettenetesen életszerű világában, akkor szeretni fogod. Annyira életszerű a WD, hogy be**arsz.

Nem váltja meg a világot, de számomra emlékezetes maradt.


Igazából karakterek/személyiségek is csak helyzettől függő elemek a világ kiterjedésének elmeséléséhez, szóval ikonikus hősöket, világot romboló brutális szerethetőséget sem kell várni. Minden egyes eleme a játéknak maga az összkép egy szerves része.. Rengeteg mellékküldetés van, és ha nem szippant be a játék, rettenetesen unni fogod.

Ha érdekel a játék, kíváncsi vagy, a gameplay-ek tetszettek, szerintem mindenféleképp vedd meg!

2015. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!