Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy probléma a számítógépeden...

Helper98 kérdése:

Egy probléma a számítógépeden blokkolja a VAC-rendszert Nem tudsz védett szervereken játszani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam a linket amit alatta ír vagy hasolnlók semmi sem működik nem értem miért? egy lenovo y50-70em van és ezen a gépen kezdődött a probléma most cseréltem le a régi gépet már az 1 napos bannál járok és mindig játék közben dob ki! Segítsetek kérlek!

2015. máj. 12. 16:17
 1/3 mogyoroali válasza:

A vac a cs:go csalásvédelme.

Ha most kezdted akkor naponta csak 2 versengőt tudsz menni.

2015. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mogyoroali válasza:

A vac a cs:go csalásvédelme.

Ha most kezdted akkor naponta csak 2 versengőt tudsz menni. Ha régebbi játékos vagy akkor bannoltak.

2015. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kickbauer János válasza:
Ugyan ez a problémám! A steam fórumos megoldások nem működnek! Mindent megtettem, win7, win8, win10, új gép (komolyan csak ezért), három új steam profil 3x vettem meg a játékot. Semmi sem segitett a mai napig sem. Soha nem csaltam, jó hírben van a vac! Egy másik gépen ahol ment a játék másnak, ott is kidob az en profilommal! Teljesen partra futottam. Csak az internet szolgáltató az állandó közös pont, de havernak ugyan ez a nete, s neki megy! Bárki akinek sikerült megoldást talalni, (s nem a steam fórumos maszlag...) kérem segítsen, mert most feladtam! Nincs cfg, nincs semmi. Szűz windows, szűz játék. 2-3 versengő után ugyan az!
2016. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!