Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy probléma a számítógépeden...

Egy probléma a számítógépeden blokkolja a vac rendszert. Nem tudsz védett szervereken játszani?

Figyelt kérdés
Ma játszottam haverommal a csgoval versengőt 8.ik körben egyszer csak befagyott a játék és kidobott ezzel az üzenettel(fent).Ellenségbe többen írták hogy vac bannt kaptam mert csaltam ami persze nem igaz mert 9-5 ös statom volt.Megnéztem steam profilomat nincs vac bann utána újraindítottam a gépet és jó lett de most megint ezt csinálja.Mi lehet a hiba?Játékot a steamből szoktam elindítani markeloff cfg-t használok.Windows 8.1 64bit Pro operációs rendszer van fent.

2014. máj. 20. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát bizonyos cfg-k nem megengedettek... Ismerősöm bunnyhop cfg-ért kapott vac bannt... Nézd meg a steam/beállításokban hogy mi a VAC állapot... Ha az van hogy "Jó hírben állva" akkor nincs semmi gond, de ha más, akkro az vac bann. Egyébként nem stat függő.
2014. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj másik cfg-t hátha azzal jó.
2014. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs vac bannom azt írja jó hírben állva de eddig rendesen működött mert már kb 2 hónapja ezt a cfg-t használom.
2014. máj. 21. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj bele min változtattál, talán op rendszeren? Win8 nem valami jó,rakd vissza a win7-et... Biztos, hogy az a baja.
2014. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rakom vissza a windows 7 et,mert nem az a baja,mert már január óta fent van a windows 8.1 és eddig semmi baja nem volt.
2014. máj. 23. 19:19
 6/12 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a bajom... Most fog letelni nekem az egy 7 versengő eltiltásom.. Pont akkor baszott ki ez a fos..

Azóta van valami megoldás?

2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a gépet azóta jó.
2014. máj. 27. 20:08
 8/12 Benkovics Balázs válasza:
Üdv énis újra tettem a gépet, de a probléma továbbra is fenáll. A pláne az az hogy amit a steam bedob ablakot a lehetséges megoldások néven, mindet megprobáltam de ugyanúgy 2-3 versengő után kidob... szval vicc..
2015. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos cfg-ket nem enged meg a játék.
2015. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Levcsavo2 válasza:

[link]


Minden le van írva!

2015. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!