Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell modos szervert...

Hogy kell modos szervert csinálni?

Figyelt kérdés

1.8-as modos szerverről volna szó!

Ha,valaki azt írja,hogy nézzek utána google-n akkor mondom:KERESTEM,DE NEM TALÁLTAM/RÉGI!

Köszi előre is a választ!



2015. máj. 12. 16:44
 1/4 anonim válasza:
Azért a klrdlsedbe beirhattad volna hogy mire szeretnél modos szervert csinálni
2015. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Májkreft mi más lenne az most a leggyakoribb és most néztem meg 1.8-nál jár.Amugy ha van egy alap bukkit-od a bukkit oldalon tudsz plugin-t keresni ami multiplayer mod lényegében de van sok más is mert single-ben csak blokkok építő anyagok ienek addig plugin-ból van warp,admin chat,trade rendszer,spawn beállítások,telekrendszer,PvP stb. remélem segítettem
2015. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 adventurer111 ***** válasza:
A forge installerben van szerver opció is, vagyis amikor megnyitod az installert kiválasztod a szerver mappáját aztán install serverre mész! A többi meg ugyanaz mint a másik szervereknél [link] és csak azok a modok kellenek amik új dolgot adnak hozzá a játékhoz és nem azok amik mondjuk csak több beállítási opciót adnak pl: optifine,not enought items, toomany items stb
2015. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tényleg elfelejtettem kiírni,hogy MineCraft-ról van szó.Sorry
2015. máj. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!