Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki supportolna nekem?...

Van aki supportolna nekem? (League of Legends)

Figyelt kérdés

Sziasztok egy olyan játékost keresek aki nagyon szeret támogató karakterekkel játszani. (Thresh, Blitz, Leona, Morgana, Sona, Janna stb.)

ADC main vagyok lassan 2 éve, és a supportjaim nagy része olyanokból áll, akiknek "muszáj" volt idejönnie, mivel már nem tudott máshova, viszont egyáltalán nem is élvezi a dolgot..

Viszont egy olyannal aki szereti ezt csinálni, azzal mindig nagyon szépen összehangoltan tudok játszani.

Ranked, normál egyaránt mehet, és feljebb is juthatunk :D

EUNE-n vagyok

Privát válaszok is jöhetnek akit érdekel a dolog ;)



2015. máj. 14. 22:23
 1/5 anonim válasza:

Az én mainem support :D

Csak EUW-n vagyok :(

2015. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Support main vagyok, de mostanában nagyon hanyagoltam, és a mostani lvl 30-as accomon EUNE-n meg sincs Thresh, Lulu illetve Nami, akik elég fontos supportok pedig. S2 óta játszom, csak 1-2 hétig alig lesz időm játszani, de ha esetleg érdekel téged a dolog, érezd magad szabadnak, hogy dobj egy privátot.
2015. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha megértő tudsz lenni olyan helyzetekbe amikor failok történnek vagy bármi , akkor szívesen játszok veled , meg kereshetsz lolban Aeldár néven . És persze ha nem idegeskedsz , meg hisztizel akkor játszhatunk .
2015. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is main supportom van, mainem Janna, Nami, tudok jatszani Sonaval, Blitzel Luxszal es tobbe-kevesbe Morganaval is.

Vegyel fel nyugodtan, a nevem: burjanzoszemoldo

14/L

2015. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja játszhatunk megvan thresh,blits,morgana,janna,anny irj privbe
2015. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!