Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3-at egyedül is lehet...

Diablo 3-at egyedül is lehet játszani?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok amikhez kell több játékos is, vagy amit egyedül nem lehet megoldani? Hallottam hogy vannak benne rare mobok amiket egyedül nem lehet legyőzni.

2015. máj. 16. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis folyamatos netkapcsolatot igényel, így miért lenne baj, ha néha össze kell állni valakivel?
2015. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék egyedül játszani, ha ki kell lépnem akkor ne legyen probléma másnak, ne kelljen másra várni, nem szeretném hallgatni a káromkodásokat...
2015. máj. 16. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát.. én megvettem a játékot PC-re, PS3-ra és PS4-re is. PC-n egyedül játszottam, akkor bírtam minden mobot és boss-t is. Persze ne úgy állj hozzá, hogy akkor csak mész és ölsz, van mikor gondolkozni is kell picit, hogy na akkor ezt hogy is öld meg. Amúgy van amit jobb a többiekkel csinálni. Meg véletlenszerű emberekkel is játszhatsz. Nálam volt, hogy én sokkal gyengébb voltam, mint ők, aztán szinte csak mentem utánuk, persze próbáltam ölni is a mobokat.

PS3-on és PS4-en haverral játszottunk, majdnem ki van platinázva a játék, csak játszani kellene vele.. :D

Amúgy jó játék, egyedül is lehet vinni, de néhol jobb, ha a többiekkel is mész. De majd kipróbálod. :)

2015. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. máj. 17. 09:24
 5/8 A kérdező kommentje:
És van benne transmog mint a wowban? Láttam videókból hogy van a karaktereken szárny az is egy látvány item?
2015. máj. 17. 09:29
 6/8 anonim válasza:
Igen, van benne transmog. Az a szárny azt hiszem collectors edition-höz volt.
2015. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Laptopon is jól fut? Most szeretnék cserélni laptopra és nézelődök milyen játékok lennének rá jók.
2015. máj. 19. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs nagy gépigénye. :D
2015. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!