Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben hogyan tudnék...

GTA V-ben hogyan tudnék tovább jutni?

Figyelt kérdés
Michael, és Franklint nem tudok kiválasztani csak Trevoral tudok játszani, de a térképen is csak 2 "küldetés" van. Az egyik, hogy beszéljek Tonyával de utána semmi sem történik csak mondja a magáét. A másik az első rampage.... ahol minimum 45 embert meg kell ölni 2 kocsit felrobbantani, de ott folyton meghalok, és itt ki is fújt a sztori. Hogy kéne folytatni?

2015. máj. 17. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de szerintem ott tartasz hogy egy rablást készítetek elő, és a Cypress Flats környékére el kell dugnod egy gyors autót amivel elmenekülhettek. Leállsz vele, ott akkor kiírja hogy ez az autó itt f*asza, fel kell hívni vagy valamelyik másik főszereplőt vagy Lestert nem emlékszem pontosan, és rámenni a mobilon a set a gateway car-ra vagy valami hasonló. A legtöbb ember itt akad el.
2015. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Akárhogy próbálkozok nem sikerül... mindenkit felhívtam a telefonból, de semmi. Mondjuk nem írta ki hogy a kocsi jó helyen lenne pedig sok helyre elvittem cypress flatsen belül.
2015. máj. 17. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tévedtem egy kicsit a helybe.
2015. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát akárhogy próbálom nekem semmi olyan szöveget nem ír ki mint a videóba :S
2015. máj. 17. 19:30
 6/10 A kérdező kommentje:
és a telefonba sincs benne Michael száma.
2015. máj. 17. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem tart ott a kérdező. Nézd meg, hogy melyik küldetés volt az utolsó, aztán írd le.
2015. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Trevor Philips Industries volt az utolsó küldetés.
2015. máj. 17. 19:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Térképen csak 2 "feladat" van jelölve, amit fentebb említettem, de nem tudom hogyan lehetne így folytatni.
2015. máj. 17. 19:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó... Vissza kellet mennem a házamba, most lesz a mesterlövészes küldetés.
2015. máj. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!