Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amnesia Machine of Pigs-ben...

B1nc1 kérdése:

Amnesia Machine of Pigs-ben elakadtam, hogyan tovabb? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Meg szinte a legelejen akadtam el. Annal a pontnal amikor a furdoszobabol atmegyek egy gep bekapcsolos cuccoshoz. Majd a szobabol eltunik a diszno fej vagy mi. Ott kikene nyilnia annak a kettos kerti kapunak, hogy le tudjgyak majd valahova menni. De istenert sem akar kinyilni. Hatszor korbe jartam mar a hazat, de meg mindig nem tudom, hogy mit csinaltam rosszul. Barki tud segiteni?

#játék #horror #Amnesia #Tulelos jatek
2015. máj. 18. 12:29
 1/3 anonim válasza:
Ott én is elakadtam, de én úgy emlékszem, hogy egy fürdőszobában történt majd valami, vagy pedig ahogy mondod, a kertben, lehet nem jó ajtót próbáltál kinyitni.
2015. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kettős kerti kapu csak akkor nyílik ki9, ha mindkét kart megtalálod. Egyik a fürdő szobából érhető el (ez van meg neked), a másikat pedig a kerten átmenve egy kitömött medvére kattintva bukkanhatsz. Akkor fog átváltani a kapu.
2015. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a segítsèget. De engem az èrdekelne, hogy mègis honnèt kelett volna tudnom a kapcsolòrol a kitömött medvènèl? Màrmint a fürdöszobàt említik az eggyik jegyzetben de a kitömött medvèt nem.
2015. máj. 18. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!