Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 2 - Vergen, valaki...

Witcher 2 - Vergen, valaki segítene?

Figyelt kérdés

annál a résznél vagyok ahol most 3 küldetés van összefüggésben egymással 1. A falnak is füle van 2.Gyanusított Thorak 3.Baltimore rémálma

Szóval mind a 3 küldetést kiakarom vinni de nemtudom azzal kezdtem ahogy a neten is irták visszatöltöttem beszéltem a nemesi vér küldetés során a parasztokkal és a törpökkel ami következtében az 1. és 2. küldetésemnek azt irja "Várj amíg kibontakoznak az események" igy irták az angol oldalak is elvileg ezután kellene kivinnem a Baltimor rémálmát de vagy elmondom neki hogy mit találtam és a végén eladom neki a jegyzeteket akkor az 1.-2. küldetésem leragad és nemtudom mit lehet vele csinálni ha pedig megölöm Thorakot akkor kiviszem a Baltimore rémálmát kinyitom a ládát és teljesül a Gyanusított Thorak de abban a pillanatban piros X lesz a falnak és füle van küldetésnél...

Már 2-szer kezdtem egy régebbi mentésből és 2 óra baromkodás után ugyanaz a vége 3 bo lcsak 2-t tudok teljesíteni...

Valaki tudja, hogy pontosan mit kellene csinálnom?



#küldetés #Witcher #The Witcher 2 #witcher elakadtam #witcher segitség
2015. ápr. 24. 20:03
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
Konkrétan erre nem emlékszem, arra viszont igen hogy voltak olyan küldetések amik "ütötték egymást" vagyis valamelyik szálat ha megcsináltad akkor a másikat utat nem lehetett végig járni, elképzelhető hogy ez is ilyen.
2015. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom, akinek ugyanez a problémája csinálja ezeket a lépéseket:

Elsőnek is elkell vinni addig a pontig ameddig Baltimore rémálma elérhető DE nem szabad teljesíteni! CSAK ezután szabad odamenni a nemesekhez beszélgetni ahol elsőnek a parasztokkal másodszor a törpökkel kell beszélni ekkor teljesíthetjük a parasztok küldetését és anélkül, hogy visszamennénk a zavargásokhoz beszéljünk Throrakkal majd tejesítsük Baltimore rémálmát ami végén megkell ölni őt ami után kinyitjuk a ládáját és beszélünk az elöljáróval mehetünk vissza a zavargáshoz ahol Geralt külön párbeszédet is folytat mivel tudjuk ki követte el a mérgezést ezen beszélgetés után pedig mind három küldetés teljesítve lesz. Kicsit bonyolult de meglehet csinálni.

2015. máj. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!