Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ha nem tetszett a...

Szerintetek ha nem tetszett a Mortal Kombat 9, akkor az X tetszeni fog?

Figyelt kérdés

A 9 előtt az összes Mortal Kombat rész tetszett, de a Komplete Edition nem.

Az X ugyanarra a sémára épül, mint az elődje?


2015. máj. 19. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Van benne xRay, igen. Viszont az eddigi legbrutálisabb MK.

Egyébként szerintem most nagyon eltalálták aruhákat, sokkal hmmm "valósabbak", gondolok itt Scorpionra és társaira.

Most már jönnek afrissítések, javítások, szerintem megérné leglaább kipróbálnod, szerintem egy 576-ban, vagy saturnban tettek ki próbaverziót - ha nem akarsz töltögetni -, vagy egy havernál.

2015. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fejlesztő ugyan az, és a videók alapján meglehetesően hasonló lett az elődjéhez. (bár nekem bejött a 9 is).

Mondjuk az új karik kicsit kiverték nálam a biztosítékot. Ez az új generáció annyira nem jön be.

2015. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fantáziátlanok az új karakterek, a Krypt nagyon gagyi, a fehér energiacsíkot pedig sosem fogom megszokni.
2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából megnyertem egy giveaway keretein belül, nagyon meglepődtem.

Azon gondolkodtam hogy eladjam e a kulcsot, de azért mégiscsak Mortal Kombat.. Több száz órám van a 9 előtti epizódokban. Remélem ez bejön. :)

2015. máj. 19. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, kb. 2 óra játék alatt eddig sokkal jobbnak tartom az elődjénél. Valahogy jobban össze van rakva az egész. :)
2015. máj. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!