Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki melyik mellett szavaz?...

Ki melyik mellett szavaz? Xboxone, ps4, wii u, nintendo 3ds vagy pc games?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ertem akkor nyilvan azer is dragabb :):)
2015. máj. 20. 21:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak PC-m meg Nintendo 3DS-em van, de a szavazati sorrendem egyezik a harmadikéval. Ölnék egy PS4-ért.
2015. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

PC

Már egy ideje csak PC-s stratégiákkal, mobákkal játszok.

De elég erősen gondolkodok egy 3DS beszerzésén is.

2015. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az RTS játékok jönnek be, sok egység, milliónyi makro gomb stb. Ilyet megoldani konzolon lehetetlen. Emellett PC-re is kapható kábeles xbox vagy egyéb kontroller, amivel ugyan úgy élvezheted a gépeden a konzolos játékokat.


Ha ebből a szempontból nézed, sokkal több játék nem jelenik meg konzolra, mint pc-re (cask a stratégiai játékokat figyelembe véve). + PC-re nagyobb a választék is, elég sok kis indie fejlesztő van, elég csak a steam oldalain böngészni, azok tuti nem jelennek meg jó ideig (ha megjelennek egyáltalán) konzolra.


A konzol szerintem akkor jó, ha van pár barátod akikkel összejársz és együtt akartok játszani, akkor tényleg elég vicces és szórakoztató lehet egy xbox vagy ps4.


De ezt mindenki maga dönti el, neki mi a jobb vagy rosszabb.



PC

Wii U

PS4

N3DS

Xbox 1

2015. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Smileyhead ***** válasza:
PC, 3DS és Wii U. :D
2015. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!