Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo 3DS R4 kártya letiltás?

Nintendo 3DS R4 kártya letiltás?

Figyelt kérdés

Ha jönne egy új frisstés 3DS-re és az R4 kártyatulajokat (ami csak a DS játékokat viszi) akarnák kiszűrni akkor mit tilthatnak le?

Magát a gépet, a multiplayer lehetőséget az eShop-ot vagy csak az R4 kártyát?

Tulajdonképpen az érdekelne, hogy ez az egész mennyire rizikós. A 3DS játékokat megvenném, viszont a sima DS játékokat már nem lehet újonnan kapni tudomásom szerint.



2015. ápr. 30. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne játssz online ds játékokkal, és nem lesz baj. Elvileg brickelhetik az egész géped, de nem tudom ez mennyire reális, és eddig ezt csak a Gateway kártyákra olvastam.
2015. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a Gateway/Sky3D gázosabb, azthiszem a DS szervereket már leállították így multizni nem lehet velük. Akkor amíg bent van az R4 kártya addig wifi kikapcs és nem lesz gond? Nem szeretném, hogy a New 3DS-em egy ilyen miatt legyen tégla.
2015. máj. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!