Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tanki Online Van hozzá működő...

Tanki Online Van hozzá működő crystal hack? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már 1 éve játszok ezzel a Tanki Online nevű játékkal. És nagyon bejött. Csak az az egy problémám van, hogy nehezen lehet kristályt szerezni. És én pedig fejlesztenék, stb. Ha valaki tud egy működő kristály hacket, akkor írja le. Köszi. Feltételek:


~ Ingyenes Crystal hack.

~ Nem ad olyan oldalakat pl: Nyerj egy xbox360-at.

~ Nincs aktivációs kód.

---------------------------------------------------

Ha valaki talál ilyen Tanki Online Crystal hacket, akkor az írja le. :) Mert eléggé nehéz kristályt szerezni. :/

-----

Válaszokat előre is köszi.


UI: Nem vagyok az a játékos, aki csak hackelni szeret különböző játékokban, de ez a játék eléggé felhúzott a kristály adagolásával. :)



2015. máj. 22. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem véletlenül olyan nehéz kristályt szerezni. Az üzemeltetőnek az az érdeke, hogy felhúzd magad, és vegyél sok-sok kristályt.

Hack pedig nincs, nem is volt, és nem is lesz.

2015. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1-ső válaszoló elárulom neked hogy a világon szinte az összes létező jétlkhoz van hack csak meg felelően kell keresni nem 1 játékkal találkoztam már amihez azt mondták hogy nincs semmi hack se speed se pénz adó és erre még is találtam.
2017. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Igen, hogyne, persze, én is hallottam már ilyen baromságokat. Aztán mikor megkérem az illetőt, hogy itt, a szemem láttára hackelje már meg ezt és ezt a játékot, akkor meg megy a vetítés, hogy most éppen miért nem lehet. Tele van a youtube olyan videókkal, hogy a csórikám CheatEngine-el(!) átírja az online játékbeli pénzét 9999999-re- csak azt felejti el hozzátenni, hogy valójában az üzemeltető szerveren levő adatok nem változtak meg, csak az ő gépén tűnik úgy, mintha tényleg 9999999 pénze lenne.
2017. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
csak a naívak hiszik el hogy a cheat engine működik az max pontszám átírásra jó a kártya játékokhoz a gépeden semmi máshoz.am meg nekem sok játékhoz volt hackem és működtek is meg most is tesztelek 1-et a tanki onlinél és eddig be vált.
2017. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, mondogasd csak, attól majd igaz lesz...
2017. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nagyon sajnállak hogy ilyen világban élsz.
2017. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

de ím néhány kép csak azért hogy égjél

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: "Égjek"? Miért? Mert egy kiskölyök belinkelt egy pár képet arról, hogy ő igenis tud hackelni egy f*stos játékban? Ne röhögtess már...


"nagyon sajnállak hogy ilyen világban élsz."

Kösz, de nem szorulok sajnálatra. Szerető családom, nagyszerű barátaim vannak, imádom a munkámat, jól keresek, egészséges vagyok és rengeteg a szabadidőm.

2017. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sokáig kellet rajta gondolkoznod.. :D de rád hagyom ahogy eddig is is írtam a kis naívak hiszik azt hogy nincs semmihez hack
2017. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

#9: "sokáig kellet rajta gondolkoznod"

...mondja az, aki egy 2 éve feltett kérdéshez szólt hozzá! Szerencsétlen... :D


Tudod, mi, felnőttek, néha dolgozunk is, ezért nem tudunk 24 órában internetet bújni.

2017. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!