Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahogy ingyen Team...

Lehet valahogy ingyen Team Fortress 2 be táskát bővíteni?

Figyelt kérdés
Bővíteni szeretném a táskám.De Steamon nincs pénzem.Majd egyzser lesz de nagyon sok jó cuccom van lehet valami csalással bugal megoldani ezt?

2015. máj. 24. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ingyen nem lehet bővíteni, de amúgy nem hiszem el, hogx nem tudsz megvenni egy olcsóbb cuccot 1-2 euróért. Kevesebb mint 1000 forintból lenne egy prémium profilod. Ami rengeteg előnnyel jár, mert amellett, hogy több cuccod lehet cserélni is így tudsz csak. Hidd el megéri. :)


Amúgy ha nincs tényleg pénzed, akkor ha van olyan barátod aki rát tud költeni pár eurót, kérd meg őt, hogy vegyen egy olyan cuccot amit ha neked ajándékoz prémiumos leszel. Ennek az itemnek viszont már nem emlékszem a nevére és az árára, de néz utánna a Man.Co árúházba. :)

2015. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálsz egy tárgyat akkor 25%-kal kevesebbért veheted meg, azaz kb 30-35 centért. Ez kb 110 forint, ha ennyit nem tudsz rá áldozni, akkor inkább hanyagold.


Csalni, hackelni akarsz? Te sem tudod mi egy játék lényege, az ilyeneket kiutálják mindenhonnan.

2015. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgyis jövőhónapba megveszem a CS:GO-t és akkor szánok TF 2 re is :)
2015. máj. 24. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A TF2 prémium megvan 33 centből. :)
2015. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, már elfelejtettem mi a tárgy neve(talán hátizsákbővítő), de a lényeg, hogy random megtalálhatod és 100 hellyel (kb. 2 oldal) bővíti ki. Sosem fizettem semmiért és így találtam, már kettőt vagy hármat. (220 játékórám van)
2015. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!