Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek metin2-hun (GF),...

Jani199400 kérdése:

Szerintetek metin2-hun (GF), melyik karik a legerősebbek pvp-re?

Figyelt kérdés

Az első 4-et írjátok le köszi

1:?

2:?

3:?

4:?



2015. máj. 24. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt meghatározni, mivel ugye cucc függő. Meg persze az sem midnegy, hogy ki irányítja. Értsd: Mentával is lehet úgy skillezni, hogy a skilljeit ne lehessen kikerülni. A karaktert jól kell ismerni, és jól kell irányítani. Ha ez emgvan, akkro a jó skilleket kell bevinni a megfelelő sorrendben. Természetesen P-re ki kell vinni a sklleket. A cuccok ugye +9, full félember, fzll kard-kétkezes-tőr védelem optok, ájulás immun stb... Ha ez mind megvan, akkor:


1. BM sura

2. mentális harcos

3. testi harcos

4. tőr ninja

2015. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze ez csak az én véleményem. De azzal játsszál, amivel szeretsz. Láttam már erős WP surát, és gyógysámánt is. Nagyon jó felszereléssel, nagyon jó skillekkel mindegyik kaszt erős lehet. De azt azért tudni kell, hogy egy sárkány sámán sose fog akkorát sebezni, mint egy menta áthatolása.
2015. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, csak mostanában nagyon sokan mondják, hogy a bm nem jó már pvp-re mert berakták a harmatokat stb.. és így túl sok lett ellene a védekezés:S

Köszi a választ!

2015. máj. 24. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a BM minden szerón, mellesleg a kedvenc kasztom. :P

1: BM sura (Jó DPS, viszonylag magas védelem.)

2: WP sura (Varázslat kioltás bizonyos kasztok ellen csúnya dolgokat tud, na meg van sok védelme. :D)

3: menta (Sok védelem, erős skillek.)

4: tőr nindzsa(Szerintem a titkuk abban rejlik, hogy nem mosnak fogat, egyszerűen elkábítják az ellenfelet a leheletükkel. Lásd: Méreg felhő... Viszont tényleg erősek, engem BM surával is előfordult, hogy lekaszaboltak.)

esetleg 5: villám sámi (Őszintén nem próbáltam, de sokan dicsérik, a gyógyítás végett el is tudom képzelni, nem lehet könnyű kiütni.)

Nekem a testi nagyon nem jött be PvP-n, meg amúgy sem. Brutális DPS, de legalább olyan gyorsan fűbe is harap. Azt mondják akkor tud jó lenni PvP-n, ha tele van támadósebességgel, átható találattal. A többi PvP-s cuccban a "szokásos" kell neki, azokban az optokban egyet értek az előttem válaszolóval. Ugyanúgy igazat adok abban is, hogy ismerni kell az adott kasztot. A legjobb PvP-s karikat valóban nem könnyű így meghatározni, azért sem, mert attól is függ, melyik milyen kaszt ellen hogy szerepel.

Na, majdnem elfelejtettem... :D A bolhásom GF szerón még kicsi(30+), de elég kegyetlen PvP-s már most(12kk-s, +9-es, +4 kasztos köves 30as fegyó). A skilljeiből kiindulva, nagyobb szinten csak még jobb lesz. Ha van kedved kísérletezni, azt is ajánlom.

2015. máj. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gyenge a BM egyáltalán. Az a legjobb pvp kaszt. Az megint más kérdés, hogy sima PVP-t nézel, netán "utcai bunyót, belhézást", vagy egy céh WAR-t... Mind külön történet. A mágia ellenállást pedig fogják javítani, íme: [link]
2015. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2: WP surával nem értek egyet. A kioltás jó, waron és balhézásnál az mókás és hasznos, de egy rendes sima PVP-ben nem soket ér vele. Pl. Menta erős testét ki tudja otlani, de a skilljeit nem. BM ellen viszont úgy már lehet esélye, ha kioltja. Ninja meg gyógysámán ellen viszont megint csak nem ér semmit a kioltás. Szóval ez nagyon összetett dolog, ki a legerősebb...
2015. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!