Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még jó metin2 szerver?

Van még jó metin2 szerver?

Figyelt kérdés
Ha igen tudnátok linket is légyszi

2015. máj. 16. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig is egy nagy gagyiság volt az egész.
2015. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha nem is volt.
2015. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik nem kell válaszolni...
2015. máj. 16. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van, ha egyszer ez az igazság...
2015. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Persze... De szar a metin... Az a rengeteg játèkos is ezt bizonyítja. Nem tudtok játszani, ennyi.

Na meg türelem!

2015. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amúgy Mdtin2Flame. Kevesen vannak, de nagyon jó!
2015. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@19:58


Most könyörgöm te miről beszélsz?

Ez nem az én szubjektív véleményem, hanem általános tény hogy a Metin 2 a leghitványabb gagyi mmorpg-k egyike. Nem véletlen nyomja annyi 8-12 éves kisgyerek. Ja biztos én nem tudok játszani, már bocs de a Metin 2-nél 100x színvonalasabb mmorpg-be van már sok éves játéktapasztalatom...

2015. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor a Metin2 megjelent (10 éve), már akkor is rettenetesen elavultnak számított, és azóta sokat romlott a helyzet. Itt vannak olyan minőségi játékok ingyen, mint a TERA, a Neverwinter vagy a RIFT- ki akarna ezek helyett azzal a f**talicska Metinnel kínlódni? Kettőt tudok elképzelni:

1. Aki nem ért idegen nyelven (nem mintha az MMO-k többségéhez valami komoly nyelvtudás kellene).

2. Akinek túl gyenge a gépe a fenti játékokhoz (de akkor ott van a Lineage II vagy az Everquest II, amik reggelire megeszik a Metint).

2015. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hehe, én játszottam TERA-n, RIFT-en, LineageII-n, mégis most elkezdtem újra a Metint.

Szerintem a Magic Time Two nevű szeró elég jó, sok a player, igaz, kb. egy hónapja indult újra, de jó a hangulat, sok event, 250%-os szorzók, keress rá Facebook-on, vagy mt2.hu

Persze, sok a kisgyerek, de legalább ők éjfél után már nincsenek fent :D

2015. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!