Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban egy zombifalusibó...

Minecraftban egy zombifalusiból csinálok egy sima falusi emberkét de ha lemegyek a bányába és visszajövök akkor az a falusi eltünik onnan ahova raktam (bezártam)! Miért van ez? és hogy tudom megcsinálni azt hogy tünjön el a falusi?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy zárod be? lehet csontváz leíjazza, vagy pók bemászik mellé.

Milyen messzire mész bányászni? Ha úgy van beállítva a világod, akkor X chunk után nem tölti a karaktereket, hanem simán törli (pl a szörnyeket is, hogy ne laggolj) őket.



Rakd biztonságosabb helyre, akár építs neki egy kis házat, és ne mássz el franc se tudja milyen messze.

2015. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért tűnik el, mert egy nagyobb távolságnál már nem jeleníti meg a mobot, és a játék törli is a mobot magas FPS szám megtartása érdekében (a mob DeSpawnol). Name Tag-gel ha elnevezed, akkor nem fog eltűnni, azzal megelőzheted a bajt.
2018. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a csontváz, a pók, és a krípör nem tudja támadni a falusit, csak a zombik
2018. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csak zárd be, hanem építs felé tetőt, mert ha nappal van, elég a zombifalusi, ha még nem változott át! Nevezd is el, akkor nem DeSpawnol
2018. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!