Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illik rövid ujjú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illik rövid ujjú ingben menni? Nem férj, nem tanú, csak sima vendég. Vagy csak hosszú ujjúban illik? Nem falusi lagzi, inkább városi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a szertartás(ok)ra inkább a hosszú újjú, a lagzin már lehet rövid. Mi mindig így csináljuk.
2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem belefér, főleg nyáron.. az a fontos, hogy elegáns legyen:)
2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Egyszer egy rádióadásban hallottam a következő mondatot: "Fiúk, inkább maradjatok a hosszú ujjú ingnél, és ha meleg van, vagy kimelegedtek a buli hevében, inkább tűrjétek fel, a komfortérzet ugyanaz, de rövidujjút ne!"

És milyen igaz...

2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A szertartáson úgyis lesz rajta zakó, nem látszik milyen ing van alatta. Csak a lagzin lényeges. Akkor nem ciki a rövid?
2011. jún. 23. 21:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Hm. ebben van valami...
2011. jún. 23. 21:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, nem értem miért lenne az. Ha 40 fok van napon, miért kellene hosszú ujjúban szenvedni???

Utálom ezeket a hülye szabályokat...inkább büdösödjön be a lába, de zárt cipőt kell hordani, meg zakó kell, nem baj, ha izzad egész idő alatt...

2011. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a francnak gyártanak rövid ujjú elegáns ingeket, ha alkalmakra nem veheti fel szerencsétlen férfi? Hogyne hordhatná!!!
2011. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Én csak rövid ujjút adnék az emberemre. Pláne, hogy hosszút fel sem venne. Még télen sem. Én még nem láttam ilyen melegben hosszú ujjú ingben... esküvőre menni. Tényleg van ilyen?
2011. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Elegáns inget aminek rövid az ujja pláne nyakkendővel? SOHA. Inkább türd fel, ahogyan az egyik előző írta. (Egy divatszakmában dolgozó.)
2011. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Elég érdekes a divat:) És a divat a lényeg? Inkább feszeng az ember egy ilyen alkalomkor?
2011. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!