Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak a Tera online...

Mit csináljak a Tera online játékban?

Figyelt kérdés
1-2 segítségre, tippre és tanácsra lenne szükségem aki játszik vele.Pl.: Mire jók a Zirc rune, Krane rune, stb rune, Strongboxok, Mount féleségeket honnan szerezhetek, esetleg kosztümöket. lvl 58-as gunner vagyok, de sajna nem tudtam teljesen kitapasztalni a játékot, millió dolog van ami még rejtély. Ráadásul nagy angolos sem vagyok, magyarokkal egyszer találkoztam, de nem segítettek. Bármilyen tanácsot elfogadok. Akár farmolási tippeket is.

2015. máj. 27. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

strongboxot csak kulccsal nyithatsz. Sok értékes dolog lehet benne, de kulcsot vagy valós pénzért veszel, vagy mész kumalisiumba meg Corsair Stronghold-ra harcolni (napi 2-3 max pénz nélkül).


Mountot többnyire valós pénzért veszel, vagy ha valakinek van valós pénzből vett hátasa és azt berakta aukciós házba, ott megveheted játékpénzért. A leggyorsabb mount viszont az alliance-os, de ott heti frissítés van ranglistán és ha nincs meg a minimum (talán 2000) pont, akkor elveszik. Ehhez persze olyan guildben kell lenni, ami bent van egy alliance-ban és mentek gyapni a pontokat meg csinálni a napi küldit. Kb 3 napi farmolásból (1.5-2 óra) megvan a heti mount.


Rúnákat kraftoláshoz kell használni, régen voltak küldik, hogy adtak valamit + boltban megvehető cucc és fejlődött szépen, hát ennek már jó ideje vége, nagyon nagy szopás az új rendszerben craftot húzni, viszont kell, ha a legjobb szettet meg akarod szerezni, mert azt neked kell legyártani. Régen Visionmaker meg Nightforge volt, most nem tudom mi a legjobb, de azt is craftolnod kell.

2015. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a segítséget. Tehát a "kraftolás" az, amit Velika-n a "műhely"-ben kovácsolok? Ott még konkrétan 1x csináltam az elején ilyesmit, akkor nekem ahhoz, hogy a saját szintemre tudjak kovácsolni felszerelést, legelejétől kell kezdenem? Azért kérdem mert kisebb szintű fegyvereket enged csak.
2015. máj. 27. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, de Velikában a craftot csak kis szintig engedi húzni, utána át kell majd menni elfekhez, meg a többihez.

Neked 0-ról kell húzni. Bármennyi craftot tanulhatsz, akár mindet kihúzhatod, de csak egyben lehetsz mester szintű. Érdemes azt húzni, amilyen ruha van rajtad. Tehát nehéz páncélossal ne varrást tanulj meg ilyenek.

2015. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fokozatosan kell fejlesztened a craftolási képességedet és ha az egyik elérte az 500 pontot felfejlesztheted azt az egy képességet Artisan szintre. Az Artisan felszerelések mind 60 felettiek és elég drága megcsinálni őket de igencsak megéri. A magyarokkal kapcsolatban az a személyes tapasztalatom, hogy ha 10 percig velikában a Bank előtt állsz egy ideig (a zsúfolt részen) akkor szinte biztos, hogy látsz majd párat és talán meg tudod kérni őket, hogy hívjanak meg Guildbe. Hasznos dolog ha benne vagy egyben.
2015. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ma volt időm egy kicsit játszani és elértem én is a 60-as szintet. Ezen a szinten a questek nagyon adják a pénzt, hirtelen szinte a nulláról majdnem 4.000 goldnál lettem (Persze 50%-os hatásoknak is köszönhetem). Olyan kérdésem lenne még, hogy a kristályokat a fegyverben, ruhában és már a fülesben is, milyen kövezés éri meg pve részlegre? én eddig 2 normal monster 2 monster vagy valami ilyesmi a neve, ruhában is szint így. A bossok ellen 4 boss kavics. Ti mit ajánlanátok?
2015. máj. 29. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:

karaktere válogatja, gunnernek meg nem mondom mi kell.

Nekem papnál -40% dmg reduction volt és nem haltam meg 1 boss ütéstől.

2015. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, én is ezért váltogatom. Minionok ellen nem szoktam, mert azokat így is könnyű megölni, 2 db normal monster és 2 db sima monster kő ahogy a ruhában is, majd bossoknál gyors kicserélgetem. Csak gondoltam más hátha többet tud erről mondani, lehet én csinálom rosszul.
2015. máj. 30. 08:26
 8/9 anonim válasza:
Melyik szerveren vagy ? :)
2015. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tempest Reach,
2015. jún. 8. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!