Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tera Online >> Még kezdő...

Tera Online >> Még kezdő játékos vagyok, és nem nagyon értem, hogy működnek egyes dolgok. Egy kis eligazítás kéne. Mik ezek, amikhez össze kell gyűjteni egy DPS-t, egy Healert, és egy Tankot (ha ennyit kell. )?

Figyelt kérdés
És aki válaszol, az legyen szíves elmagyarázni is, hogyan működik ez ^^"

2015. jan. 20. 22:07
 1/4 anonim válasza:

Azok az insták vagyis olyan kisebb pályák ahol ellenségeket kell ölni és jó dolgokat dobnak a boss-ok(nagy ellenségek). Általában 5 ember kell hozzá de létezik 1, 3, 5 és 10 emberes is(régen volt 7 és 20 emberes is de azt nemrég kivették). Az első insta 21 szinten van a BOL(Bastion of look).

Ha 5 emberes akkor kell 3db DPS egy tank ami lehet Lancer vagy Warrior és egy Healer ami lehet Mystic vagy Priest.

A 10 embereshez 1 tank, 2 healer és 7DPS-kell. A 3 embereshez nyugisabb ha van tank és healer is de 3 DPS-is megtudja csinálni.

2015. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és még egy kérdés, az ilyenekbe hogyan kell csatlakozni? ^^"
2015. jan. 21. 15:03
 3/4 anonim válasza:
3 módszer van vagy a LFG(party kereső) chatben keresel, vagy megnyitod az Social menü / LFG menüpont, nekem "y" a gyors gombom, nem tudom min van alapból. Na ott bejön egy ablak abban látod a te szinteden (+-5 lvl) milyen party keresések vannak. A hirdetésre kattintva láthatod kik vannak a partyban és az alján lévő gombal jelentkezhetsz bele. És még van az insta matching az iránytű mellett van a gombja, a megnyíló menüben látod az elérhető insták listályát kiválasztod melyikekre akarsz menni és alul nyomod a "find group" gombot aztán rákérdez hogy biztos e. Ha megvan akkor játszol tovább és ha talál partyt akkor autómatikusan berak a csapatba és megkérdezi hogy mehet e ha igent nyomsz akkor beteleportál az instába és ha vége vissza ugyanoda.
2015. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, nagyon sokat segítettél! ^^
2015. jan. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!