Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a megbízható oldal...

Melyik az a megbízható oldal ahonnan játékot tudnék vásárolni online?

Figyelt kérdés

A Space Engineers-el szeretnék játszani online de ahhoz, hogy bármelyik szerverre fel tudjak lépni még akkor is ha nem ugyanaz a verziójú a játék mint például a szerveré meg kell, hogy vegyem. Mert különben csak azokkal tudok játszani akiknek pont olyan verzió update van fel téve mint nekem.

Szeretném minnél hamarab megvenni mert folyamatosan fejlesztik és ha jól tudom egyre drágább lesz.



2015. máj. 29. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy kéri a kártyám biztonsági kódját de azt mondták nekem, hogy azt ne adjam meg biztonsági okokból.

Viszont így nem tudok tovább lépni, hogy megvegyem.

2015. máj. 29. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg egy másik oldalt ahonnan tudnék vásárolni ?
2015. máj. 29. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj a Steam megbízható évek óta vásárlok ott és rengeteg barátom és ismerősöm is innen veszi a játékait. Nem fognak átverni. De ha nekik nem akarod megadni csinálj egy PayPal számlát és ahhoz kapcsod a kártyát és akkor nem kell megadni semmilyen adatot ha vásárolsz Csak a PayPal számlához tartozó jelszót és emailt. A PayPal meg biztos nem ver át. De ha van még bármi kérdésed, írj privátot és mindent leírok. :)


Amúgy a Humble Store is jó oldal.

2015. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!