Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom, hogyha valaki...

Honnan tudom, hogyha valaki csal a GTA online-ban?

Figyelt kérdés
Egy ideje már játszom (pc-n) és eddig nem tapasztaltam semmi irreálisat (nyilván a játéknak megfelelő mércén nézve)Viszont ma voltam egy laza 2v2ben és csak kis pisztoly volt megengedve a pályán és csak azt lehetett felszedni is. Ennek ellenére az egyik srác 1 hitelt mindenkit aki az újába került + volt egy helyzet mikor megbújtam a bokorban , hogy meglephessem , össze is jött aztán a következő pillanatban már a gránát landolt az arcomon.Olyan volt mintha mindig fejbe lőtt volna. Gondoltam , hogy lehet magas a szintje és azért ennyire jó de a végén láttam , hogy csak 4es...

2015. máj. 30. 14:44
 1/1 Balazs1109 válasza:
akkor az biztos egy hacker volt. mondjuk hogyha valakit nem lehet megölni pedig már fél órája pumpálod ólommal akkor az is egy hacker vagy bármi furcsát látsz pl. egy ufót vagy ilyesmit akkor hacker van a lobbyban. ha én egy hackerrel találkoznék azonnal megkérdezném tőle hogy tud-e pénzt cheetelni én már kaptam így egyszer 46milliót. a robbanó ütések, rugások és lövedékek jellemző cheetek. A hackerrek be tudják állítani hogy hanyas színtűek legyenek ezért volt valószínűleg 4es és valószínűleg nem gránát robbant az arcodba hanem egy robbanó lövedék
2015. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!