Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 2 utolsó döntés?

Mass Effect 2 utolsó döntés?

Figyelt kérdés

A Mass Effect sorozatot eddig kb. 6x játszottam ki. De viszont a 3. résszel nem játszottam eddig, mivel tegnap jelent meg a magyarítás. A lényegre térve, a 2. rész végén lehet döntenünk, hogy megtartjuk a Begyűjtők technológiáját vagy veszni hagyjuk. A 3. részben ennek milyen következménye van? A válaszokat előre is köszönöm.

Ui.: A 3. részben Mordin és Wrexe. Nem lehet életben tartani mindkettejüket? Na és Thane-t? Anderson, TIM? Velük mi van meghalnak és vége?



2015. jún. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs hatással, mit választasz a végén.
2015. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak nem hülyeségből teszik bele.
2015. jún. 2. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége semmilyen döntésnek, mivel az egész sorozatot örökre tönkretették a 3. rész befejezésével.
2015. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek veled..
2015. jún. 3. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tönkreteszi.. amúgy mire számítottatok? hogy a Reaperek elpusztulnak és mindenki szépen békésen hazamegy mintha mi sem történt volna???? Shaperd halála szinte adta magát, az hogy egysesek nemértik a sztori végét az már más kérdés.
2015. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

#5: Ja igen, mi vagyunk a hülyék, mert nem értjük a végét, most már minden világos.


A gond ott van, hogy Casey Hudson és társai éveken keresztül hazudoztak nekünk, hogy az összes játékban hozott döntésünk hatással lesz a végkimenetelre. Nekem több tucat elspájzolt játékállásom volt, hogy ha rosszul döntenék, onnan újrajátszhassam majd a történetet (a játékos fórumok tanúsága szerint nem én voltam az egyetlen). A 3. rész kezdetén biztos voltam benne, hogy a Normandy legénysége nem éli túl, hősi halált fognak halni a Reaperek elleni kilátástalan küzdelemben, de a haláluk nem lesz hiábavaló. Ehelyett mit kapok? A készítők a legvégén előrángatnak a s***ükből egy hologramgyereket (akire mostanáig a leghalványabb utalás sem történt), aki a pofádba vágja, hogy az utóbbi 100-150 órás játékodnak az égvilágon semmi jelentősége, értelme, súlya nem volt. Nem számít, kit mentettél meg, kit áldoztál fel, kinek mit mondtál, kibe voltál szerelmes. Aki nem játszott az előző két résszel, az ugyanazt kapja, mint aki végigtolta őket. Tökmindegy, mit választasz, mindenképpen ugyanaz lesz a vége, csak másféle színű robbanással.


És te komolyan azt mondod, hogy velünk van a baj, és ez a "befejezés" méltó volt ehhez az epikus sorozathoz? KOMOLYAN?

2015. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Wrex túlélte az egészet. Shepard halála pedig nem biztos az egyik lehetséges endingben, ugyanis ha összegyűjtöttél 4000+ (vagy 3100+ Extended Cut DLC-vel) EMS-t (Effective Military Strength=zöld csík, nem a szürke) és a Reaperek elpusztítását választottad akkor a legvégén látni, ahogy Shepard lélegzik a romok között. Persze még elvérezhetett stb, de nem halt meg egyértelműen.
2015. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Helló

Lehet későn küldöm a választ de miért ne ? :)

Szóval van hatással,+war assets pontott kapsz és még azt hiszem egy plusz szöveget a rejtett fickóval.

Nem,nem lehet mordint+Wrex-et életben tartani egyszerre,mert ha mordin túl éli akkor egyszer amikor a citadelre mész Wrex megjelenik és megpróbál megölni.

Thane így is úgy is meghall,de ezt tudod mivel állítólag 6x vitted végig a játékot.

Ha te azt választottad,hogy a gyűjtő bázis megmaradjon+mordint megmentetted akkor eléggé rossz vége lesz....Nem spoilerezek!

(ja és anderson.......)

2015. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De pont hogy van jelentősége. Ha kevés a galaxy at war pontod, és megmentetted a technológiát, akkor csak a Control endinget választhatod a me3 végén, ha nem mentetted meg, akkor csak a Destroy-t.
2015. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!