Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért útálják sokan a Zwack...

Miért útálják sokan a Zwack klánt a World Of Tanksban?

Figyelt kérdés
A Zwack a magyar elit klán. a hazai legjobb játékosokat tömöríti össze, csak 1800+ Wn8-al lehet oda bejutni és kell hozzá 4 Top tank 200Wm8-al és dmg-el. Mégis sokan útálják őket, de miért?
2015. jún. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert állítólag fellengzős 17 évesekből áll vagy valakinek fáj ha egy jó játékos kiszedi pláne ha zwackos akkor meg még jobban. Egyszer volt egy csatám, a másik csapatban volt két zwackos és a többi játékos se volt rossz, ráadásul ismertem a két zwackost (nem személyesen), gondoltam elvesztettük a csatát de nyertünk, jó érzés volt. Zwackos vagy és ez egy közvélemény kutatás?
2015. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őket. Vannak ők aztán ennyi. Játszanak jól, nyerjenek versenyeket ebben szurkolok nekik, de különösebben nem érdekel a klán. Szerintem sokan azért utálják őket őket mert jól játszanak. Sokan irigyek rájuk. Párszor én is összefutottam Zwackos emberkékkel random csatákban. Most konkrétan kettőre emlékszem. Egyik csatában (Cliff pályán) ellenfélként azt hiszem szakaszban voltak ketten. Az egyik Object 268-al ráadásul (a nevére nem emlékszem)olyan akik vagy Cleverland vagy Ph3lan csatornáján már szerepelt. Én STB-1-el voltam. És azt sose felejtem el, hogy sikerült kiszednem és lehoztuk a csatát! :D A másik az Artic Region pálya volt és egy csapatban kerültem egy Zwackossal. E-50M-el volt úgy rémlik én meg IS-4-el. Ugye ezen a pályán az alsó részben a part mellet szoktak lenni a nagy összecsapások. Én mint IS-4 ugye mentem az ellenfél arcába a Zwackos meg nem sokkal mögöttem támogatott. A vicc az volt, hogy ott az ellenfél egy másik IS-4-ese volt velünk szemben (meg még E-100, IS-7) és az is magyar volt. Onnan tudtam meg mikor a Zwackos kilőtte és elkezdett fröcsögni. Osztotta a gyereket, szidta a klánt..stb. A Zwackos elég jól tűrte mert semmit nem írt vissza. Márt gondolkodtam, hogy én szólok a gyerekre, hogy állítsa le magát, de inkább hagytam. Mindenesetre ez a Zwackos kivívta a tiszteletem mert jól reagált az oltásra és az ő támogatása nélkül alul nem törtünk volna át.
2015. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert a játékosok többsége nagyon irigy, röviden ennyi. Ha ők lennének maga a megtestesült jóság, akkor is találnának valamit rajtuk, ami rossz.
2015. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!