Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kerbal Space Program: ez egy bug?

Kerbal Space Program: ez egy bug?

Figyelt kérdés

Szóval, a probléma a következő:


Elindulok a rakétával, minden ok, megyek a Hold felé. Elérem az encountert, azt a pontot ahonnan a játék már a Holdhoz viszonyítja a hajó helyzetét, és az már a Hold gravitációs vonzása alatt áll. DE amint áthaladok az encounteren, az űreszköz irányíthatatlanná válik (RCS nem működik, pedig van üzemanyaga; hajtómű nem működik, pedig van üzemanyaga; leszálló lábak nem működnek; napelemek nem működnek; stb.), semmi sem működik (reagál), miközben a játék nem fagy le, az idő telik.


A következő modokat használom:

- Alarm Clock

- Editor Extensions

- Kerbal Engineer

- KW Rocetry

- MechJeb 2


A játék verziószáma: 1.0.0.830


Tudja valaki, mi lehet a probléma?



2015. jún. 5. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm, ez a játék érdekesnek tűnik...

A neten ezt találtam, nem tudom melyik mennyire valid:

- Time warp. Amíg nem normál időben játszol nem tudod irányítani a rakétát. Mivel a probléma nem feltűnő, sokakkal megesik.

- elvesztetted vele a kapcsolatot

- van még áram? Látom hogy van napelemed, de - mivel nem ismerem a játékot csak feltételezem - lehet hogy kevés. Illetve olyat is írtak hogy nem árt plusz battery.

2015. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod kinyitna a napelemet? Lehet, hogy kifogyott az aksi. És igen, a time warp-os dolgot meglehetne nézni.
2015. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha ez segít:

Kilépés a Space Centerbe, onnan Tracking Station, elvesztett űreszköz megkeresése, kijelölése, "Fly".


A napelemek árnyékban nem töltik a telepeket. Ezen még segíthet, ha kiér az árnyékból, de ha az "összecsomagoltakat" elfelejtetted kinyitni, akkor ennyi...


Jártam már úgy, hogy az alap napelem (ami csak egy lap) árnyékba került és olyan pályán haladt az űreszköz, hogy soha nem került a napos oldalra. Az elforgatáshoz meg ugye energia kell.

2015. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem a problémára:


A robotpilóta (amihez nem kell ember) áramot fogyaszt, és time-warp közben az áram elfogy és akkor semmi sem működik.


Köszönöm az ötleteket!

2015. jún. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!