Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5ben hogy lehet a katonai...

Gta 5ben hogy lehet a katonai bázisról elopni egy kis sugármeghajtásos repülőt? Mert ahogy elszáltam egyböl leszedtek valami rakétával hiba mentem le, fel, oldara, összevisszapörögve, feljebb, lejjeb forogva mindig kiszedtek!

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy egyszerü trükk:oldalra fordulsz s ekkor húzod az orrát majd amikor egy félkört mentél megfordulsz s megint...(nem lehet elmagyarázni nézz meg videót)
2015. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna még nem játszottam vele, de nem lehet elhajtani vele mintha kocsi lenne és csak később szállsz fel?
2015. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs meg a játék, de gondolom meg kellene nézni honnan lövik a rakétát, legközelebb kocogj oda hozzájuk felszállás előtt és nyomatékosítsd bennük hogy rossz a hozzáállásuk a felszállásoddal kapcsolatban.
2015. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A turtle cheat code-al meg lehet oldani, csak gyorsnak kell lenni. Mikor eltalálnak,egyből írd be a konzolba és meggyógyulsz.
2015. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!