Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban resourcepacks...

Minecraftban resourcepacks mappám miért nincsen?

Figyelt kérdés
Akárhonnan,akármilyen verziót töltök le,nem tudok textúracsomagot használni,mert nincs ilyen mappám,ha létrehozok,és oda illesztem be a textúrapackot akkor sem működik, nem érzékeli a játékban úgy sem a textúracsomagot. Kérlek segítsetek!

2015. jún. 7. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
mert texturepacks néven fut a mappa, nem resource pack néven.
2015. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincsen texture mappám se.
2015. jún. 7. 18:19
 3/7 adventurer111 ***** válasza:
Először a játékon belül kell megnyitni azt a mappát általában open texturepacks folder vagy valami hasonló név alatt szokott lenni.
2015. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem sincsen
2016. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad már az eredetit letölteni? érdekes, annál van :D

De team extreme verziónál is van mappa.

A mappát maga a játék generálja, ha letöltesz egy újabb (1.7 vagy afeletti) patchet, belépsz a játékba majd Esc, Options..., Resource packs. Megnyitod és már létezik is a mappa.

2016. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ádám Sipos válasza:
Sajnos nekem sincs se Mestermc-be se Empirecraftba se LegendaryMCbe!!És az oké hogy belépek és megnyitom az opciókban a mappát de azt írja hogy nem létezik vagy nem található ez a mappa úgyhogy én má 8 éve amikorkezdtem azóta nem volt texturepackom de mmcbe meg rescoure pack kell de semmi hiába! Valaki ha tud segítsen privát üzenetben!
2016. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létrehozhatod.


Jobb klikk -> Új -> Mappa -> resourcepacks

2016. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!