Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszottam a Minecraftal...

Játszottam a Minecraftal soloba és van egy házam. A házamtól jó messzire elmentem és kaptam egy kifagyást. Megoldható?

Figyelt kérdés
Miután visszaléptem,hazamentem és sok minden nem úgy volt mint előtte nem voltak ablakok hiányos volt a ház,nem voltak ládáim mintha visszarakott volna a játék oda mikor elkezdtem azt a világot.Ötletek?
2015. jún. 7. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kifagy a játékod, akkor az automata mentéshez tud csak viszonyítani, az meg úgy 30 percenként van. Szóval a kifagyás miatt nem történt mentés, olyan, mintha levágtad volna a játékot feladat kezelőből és nem tudott menteni. Előfordul, újra kell építeni, mivel nem volt mentés, nem lehet visszaállítani.
2015. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát hagyjam akkor?
2015. jún. 7. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
max folytatod onnan, ami megvan. De visszaállítani nem lehet, mivel nem történt mentés.
2015. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és 1.8.4 es patchre tudnál linkeli too many itemset??
2015. jún. 7. 19:46
 5/5 adventurer111 ***** válasza:
Csak sima 1.8-ra van még csak tmi: [link] amúgy az optifineban van olyan opció hogy ne 30 percenként mentsen hanem mondjuk 10 percenként vagy akár 2 másodpercenként.
2015. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!