Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of Legendsben melyik...

A league of Legendsben melyik az a karakter, akivel jól lehet ölni és tankos? ADC vagyok leginkább, de a killre hajtok mint mindenki. Meg Ekko ellen kit vigyek? Tudom, mindenki mással játszik jól, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 07:04
 1/7 Michael122 válasza:

Ilyen tankos nincs.

A tankosoknak pont ezért ez a nevük.

Ők inkább kibírják az ütéseket,mint osztanak.

De ha ez megvigasztal esetleg Cho'Gath.

Az egyetlen ilyen szerep a harcos.

A harcosok adnak sebzést és védenek is ki sebzést.

[link]

Alul is írják,hogy le blanc,fiora és graves jó ellene.

2015. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert LB megvan. Köszi.
2015. jún. 10. 20:33
 3/7 Michael122 válasza:
np
2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne hajts a killre, sokkal értelmesebb farmolni, ezzel aranyat, és tapasztalatot szerezni, minthogy végigüldözz valakit a fél mapon 50/50 eséllyel, hogy bevidd. És ha meghalsz egy killért nem érte meg.
2015. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hmm....hát szerintem jó ADC-nek miss fortune esetleg lux (bár lux inkább support) Lux-ot érdemes kipróbálni mert sokat sebez és könnyű játszani vele. Ekko ellen...hát (igazából ekko main vagyok:D) Yasuo-t vidd mert a W-je az a fal megvés és Yasuo nagyon OP tud lenni:) remélem tudtam neked segíteni
2017. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ADC nem tankos,keress magad mellé egy normális supportot, aki pl Braumozik, mert ha ő beáll eléd,nem hoznak le egyhamar :D
2017. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de a killre hajtok mint mindenki"


Csak a 10 éves gyerekek hajtanak a killekre...meg akik nem tudnak játszani.

2017. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!