Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy városépítős...

Keresek egy városépítős játékot. Tudtok hasonlót?

Figyelt kérdés

Régi játékról van szó, PC-n lehetett játszani. Sok részletre nem emlékszem csak annyira, hogy a lakosok egy része vadászni ment, a másik része azt hiszem bogyót gyűjteni, halásztak is, fát is vágtak és az ellenséget színekkel jelölték amiket meg lehetett támadni vagy betörtek a faludba. Tudom, hogy ez nagyon kevés részlet de kicsi voltam amikor játszottam vele, sok mindenre nem emlékszem. Ha tudtok ilyeneket mondani azt megköszönném :)

Ha minden igaz felülnézetes játék



2015. jún. 12. 10:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Annál régebbi azért :)
2015. júl. 13. 12:52
 12/13 magyoka válasza:
Én ismerem .... ncore-ról töltöttem még le kb 3 éve és valamilyen island volt a neve és azóta is keresem de én sem találom .... valamilyen szigeten volt és lehetett bogyót gyűjteni csak először nem tudtam, hogy hol és valahol az erdős bokros résznél volt de nem az age of empires az tuti
2015. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia szerintem a leírtak lapján az age of mythology lehetett az :)
2015. szept. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!