Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera online letöltés HEEELLPP?

Tera online letöltés HEEELLPP?

Figyelt kérdés
szóval már úgy négy órája várom hogy egy szar csík felvánszorogjon 100 százalékra mindig más okból eddig hármat vártam ki hány lesz még?

2015. jún. 12. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 megás nettel 5 óra volt, a barátomnak 120 megással 24 óra. Ráadásul rosszul mutatja, mert a 100% után még rengeteget tölt le.
2015. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az EU Terát töltöd, inkább felejtsd el. Gyere az NA szerverre. Szinte mindig eventek vannak, ingyen mountok stb.


Az EU tera lényegében véve halott. A szerverei is jóval gyengébbek, mint az NA-n.

2015. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 24 óra alatt lejott ki is próbáltam na a grafika olyan ritka szar minőségű és olyan laggos hogy azonnal töröltem is
2015. aug. 22. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a Tera grafikája neked szar, akkor a többi MMO nagy csalódás lesz. Ha "laggos", az nem a TERA bűne, hanem az internet-kapcsolatodé.
2015. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!