Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen tippeket tudtok adni...

Milyen tippeket tudtok adni League of Legendsben?

Figyelt kérdés
Ashe-el és Evelynn-nel kapcsolatban kérek tanácsot. Melyik képesség(ek)re érdemes fejleszteni az elején? Mire figyeljek oda? stb.

2015. jún. 13. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az új Ashe-nek W Q E Q Q R amivel szoktam kezdeni képességek terén, kihúzod a Q-t, utána a W-t. Tipikus ADC-ről lévén szó, én az elején, ha sikerül megszednem magam, B.F. Sword-dal kezdek, ha nem sikerül ölést beszedni és nincs sok pénzem, akkor Vampiric scepter vagy még egy dorans blade.

Bloodthrister, Infinty Edge az alap, de én szeretem a támadási sebességet egy adc-nél, szóval statikk shiv vagy Phantom Dancer (esetleg mindkettő). Utolsó tárgynak szokásos Guardian Angel.


Az elején lane fázisban törekedni kell minél több last hitre (cs-creeps), és nem feltétlenül kell erőltetni az ellenfél megölését. Az alsó ösvényt szokásos warolni, neked is van trinketed, ami hatékony ilyen téren.


Evelynn nem a legkönnyebb rúnák meg masteries nélkül, de ha azt akarod vinni, húzzál neki Q-t AP buildnél, ha meg AD-re építed, akkor W-t húzd ki elsőnek. Q W E Q Q R, vagys Q W E W W R, csak rajtad áll.

Mivel csak a pink ward fedez fel, viszonylag könnyen tudsz mozogni az dzsungelben, de ha támadsz figyelj rá, amint az ellenség feje felett megjelenik a sárga szem jel, azt ők is látják (feltéve, hogy nem bokorban vagy). A tapasztaltabb játékos azonnal tudja, hogy ott vagy és vagy kiszopat, vagy visszavonul.

Az "új" ultija miatt, mivel aktuális hp-ból sebez, érdemes a harc elején elnyomni az ultidat és úgy bemenni.


Bot lane-t meg midet érdemes vele gankelni, én ganket 6-os szint alatt Eve-vel nem szoktam, jobb az ultival indítani, de ez persze ember kérdése, akár 2-s szinten is bemehetsz öldökölni.

2015. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evelynn lehet támadó vagy nuker karakter is. Hasznos tárgyak: Sheen, Mejai's Soulstealer, Rod of Ages és Zhonya's Ring. *Vigyázz az olyan bajnokokkal, akik rendelkeznek Oracle Elixirrel. Ha van ilyen bajnok az ellenséges csapatban, akkor kérd meg a társaidat, hogy segítsenek megölni őt. *A mozgékonyság és a rajtaütés segít Evelynnek, hogy korai előnyre tegyen szert. Például a Teleport képességeddel láthatatlanul átmehetsz egy másik lanere és meglepheted az ellenfeleket.
2015. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Sorcerer's Shoes

-Spirit of the Spectral Wraith

-Deathfire Grasp

-Rabadon's Deathcap

-Void Staff

-Zhonya's Hourglass

2015. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Q: 1, 3, 5, 7, 9

W: 4, 14, 15, 17, 18

E: 2, 8, 10, 12, 13

R: 6, 11, 16

2015. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Shadow Walk allows you to gank lanes without being spotted by any Stealth Ward

Does a mix of physical and magical damage in the early game.

Deals % HP damage

Makes slows like Wither useless against her with proper use of Dark Frenzy

Ability to reset in team fights, using the reset on Dark Frenzy to chase down fleeing foes.

2015. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!