Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanksban hogyan...

A World of Tanksban hogyan lehetne befolyásólni a vesztes szériát vagy nem érdemes játszani vele?

Figyelt kérdés

A mindenki által ismert sz*pó ág becenévven hírhedt jelenségről van szó,melyel a WG a gold vásárlására meg még ki tudja mire akarja az embereket ösztönözni. Hogyan lehetne ezt kikerülni, ha benne vagyok ?


Valamiért útál a játék engem :( A 9-10-es tankjaimmal állandóan egyik vesztes catát kapom a mások után, 15-40% eséllyel és nagyon gyakran alacsonyabb tierben is sokat kapok ki, pedig tettem a játékba pénzt. 5 prém tankot vettem, ebből 2 db 8-as. Volt prémium fiókom is,jelenleg nincsen, ez lehet a gond? venni kéne állandóan prémium fiókot, hátha akkor jobb lenne? Nem igazán érzem ösztönzőnek hogy vegyek, mert állandóan rossz RNG-kbe tesz be és pipa vagyok :/


Már raktam a játékba pénzt, hisz a 8-as tank egy tizes volt a másik sem volt olcsó. Valamiért útálnak engem ? mit lehet tenni?


2015. jún. 14. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

nem teged utal szemelyesen a jatek, hanem nevetseges jatekmechanikat hasznal a WG, az Rng-nek rpg-kben van a helye, nem egy lovoldeben.

valtoztatni nem tudsz rajta.

tudom nem ez a kerdes, de inkabb probald ki a War thundert, ott legalabb azt a jutalmat kapod amit erdemelsz meg ha elbukjatok a meccset is, es nem lonek rad gold-al, a premiumosok semmivel sem jobbak.

2015. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnoa a WT tankos része nagyongagyi, játszhatatlan a repcsiket meg útálom :/


Nagyon idegesít a wotos szopóág ! Semmit sem lehet tenni ellene és már rengetegen hagyták ott ezért a játékot.

2015. jún. 14. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:

csak annak jatszhatatlan aki a Wt-ben is a Wot-ot keresi.

de erdekes, ocsem is hardcore Wot-os, es o nem panaszkodik semmilyen szopoagrol, csak random nerfelesekrol pathhenkent...

2015. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!