Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A SWKOTOR 2 - Sith Lordsban...

A SWKOTOR 2 - Sith Lordsban az egyik bejátszás után megáll a játék, elsötétül a képernyő. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Miután elmenekültünk a Tralis sarkvidékére az űrkomppal,látjuk, hogy két HK droid beszélget, hogy sikerült meglépnünk, stb. Az ezt követő videó, amikor landolunk a komppal, viszont nem indul el, hanem fekete képernyő jelenik meg. Elmentem itt, betöltöm, és ugyanott állok hangárban, csak a csapattársam már Atris. Linkelek egy videót, hogy lássátok ténylegesen, hol tartok, és hol akadtam el: https://www.youtube.com/watch?v=pYuFUw7Mneo

A YouTube vidi elején rögtön beszélget a két droid, az utána levő bejátszás, amikor landolunk a sarkvidéki bázison, az már nem indul el. Nincs valami patch erre a problémára? Mit javasoltok? Előre is köszönöm a segítő válaszokat :)



2015. jún. 17. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem eredeti a játék. Szerintem ez szívás, tölts le másikat. A mentéseket őrizd meg, hátha szerencséd van és tudod majd onnan folytatni.
2015. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit kell csinálni hogy a beállitásokban kikell kapcsolni a " frame buffer effects " -t . Sok sikert hozzá!
2015. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: A játék eredeti

2.: Az eddig is ki volt kapcsolva.

2015. jún. 18. 08:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Felbontást vedd le , window-ban probáld meg. TSLRCM 1.8 mod fentvan?
2015. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!