Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstoneban melyik a...

Hearthstoneban melyik a (25-15) szinten a legjobb?

Figyelt kérdés
Megtetszett Hunter megszereztem minden base kártyáját, de nagyon nem tudok vele nyerni.Melyik az a karakter ami viszonylag könnyű és ha minden base kártyád megvan akkor lehet vele aratni?
2015. jún. 18. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem a hunter hibája hogy nem tudsz vele nyerni, hanem mert balfék vagy.
2015. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy béna vagyok de nem ez volt a kérdés!
2015. jún. 18. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb hős, sőt még legjobb pakli sincs. Gyakorlat teszi, illetve a saját stílusodhoz közeli pakli. A facehunterhez több szerencse kell mint játéktudás. Én pl. egy 0 dustos paladinnal találtam meg azt a paklit, amivel élvezek játszani. Eddig 17-re mentem le vele, többször winstreakeltem de a modem gyorsan túlmelegszik ezért nem próbáltam tovább menni amíg ilyen meleg van.
2015. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
kezdőknek a controll druid tökéletes, a early gamebe csak tisztogatod a boardot, late gamebe pedig fosod ki egymás után a sok manás dolgokat. Ha majd tudsz már normálisan játszani ezzel simán lemész 15-re.
2015. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A Hunter-rel pedig elég egyszerű játszani, és a pakli is olcsó.

Face Hunter undorító, de hatásos: [link] - Hearthstone Hungary

2015. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A facehunter elég unalmas és kiszolgáltatott vagy, teljesen a szerencsére van bízva nyertél e sok beleszólásod nincs a meccsbe. Plusz nem tanul semmit a játékról a kezdő.
2015. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki leszólj a huntert. Tőlük csak azt kérdezném, hogyhogy nem legend #1 egyikük sem?

Pont pár napja olvastam egy profi cikkjét amint arról beszél, hogy az aggro sem arról szól, hogy kidobálsz mindent. Könnyebb vele játszani, de ettől még nem vagy jó vele. Sokszor többet kell gondolkodni, mint a controllal.


Amúgy akik 15-re jutásért ajánlgatnak decket azok is kezdők még. Sima basic deckel is könnyű lemenni 10-re hónap végén. Normálissal meg az alá is.

2015. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

haverom úgy ment le 10 alá facehunterrel, hogy csak ledobálgatta a dolgait és hol nyert hol vesztett, minden gondolkodás nélkül(ha nem nézzük a baglyot).


miért nem vagyok legend#1? mert nem a gép előtt verem a f4szom egész nap, néha felmegyek játszom kicsit aztán kilépek, ettől még a facehunter nem lesz élvezetes és a kezdő is sokkal több ideig tanulja a dolgokat. Nem szólom le a facehuntert mert goldfarmra jó, gyorsan lemennek a meccsek, de aki csak azért játszik ezzel mert javítani akar rankján, hogy nőjön az e-pénisze közbe meg unja az egészet, azzal nem tudok mit kezdeni.

2015. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"teljesen a szerencsére van bízva nyertél-e sok beleszólásod nincs a meccsbe"

Ez tényleg nem leszólás. Mint írtam 10-re kb bármivel lemész.

2015. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!