Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360, GTA 5 elveszett mentés?

Xbox 360, GTA 5 elveszett mentés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, RGH-s jasperes Xbox 360-m van, és a GTA 5 játékban már 45% nál tartottam, mikor kiléptem, és utánna be, 11%-s mentés lett.. Tehát a 45% elveszett. Mindig a HDD-re mentettem a játékot, 1 hete játszom rajta, eddig semmi problémám nem volt vele, most meg ez, valaki tudna valamilyen választ erre? Előre is köszönöm.

#Xbox #Xbox 360 #mentés #elvesztés #GTA 5 #elveszett mentés #GTA5 elveszett mentés
2015. jún. 18. 22:48
 1/2 anonim válasza:

hasonló problémám volt, nekem elölről kezdte a játékot néha, először megilyedtem, de cska valamiért nem érezte a merevlemezt.


előtte ellenőrizd hogy nem dobott e ki a profilod vagy hogy jó profilban vagy e!!!


1. állísd meg back/start -al a játékot (nem emlékszem pontosan melyikkel jutok a menübe :P )

2. lapozz a game ablakhoz

3. menj a load game-re ott elvileg vissza tudsz lépni a legutobbi manuális mentésedhez :)


remélem sikerül majd

2015. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igen az volt a gond, hogy nem manuálisan mentettem, hanem autosave-vel.. :) És a manuális mentés 11%-n volt, tehát onnan kezdtem újra :)
2015. jún. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!