Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyasfajta autó...

Tudnátok olyasfajta autó szimulátoros játékot mondani, ahol be kell tartani a KRESZ-t. Pl. A City Car Driving nagyon bejött nekem, és ehhez hasonló játékokat szeretnék találni. (? )

Figyelt kérdés

Pl. a City Car Driving nagyon bejött nekem, és ehhez hasonló játékokat szeretnék találni.

Már néztem több kérdést is, de ott verseny szimulátor volt, az meg nekem most nem kell. Előre is köszönöm! :)



2015. jún. 21. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
euro truck simulator 2
2015. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy "3D Driving School" nevu dolog, bar eleg regi (a grafika olyan NFS2-szintu), de azert el lehet vezetgetni vele.
2015. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amugy meg a "verseny" jatekokban sem muszaj versenyezni, lehet rendesen is vezetni. :)


Pl van a Test Drive Unlimited, ami alapbol versenyzos, de normalisan is lehet vezetni benne, betartani a szabalyokat stb... tobb mint 1000 km-nyi ut van, es az autok viselkedese is nagyon realisztikus.

2015. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, test driveunlimited be is jött :)
2015. jún. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!