Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem minecraftra egy szerver...

Ironfury kérdése:

Vettem minecraftra egy szervert de nem tudom meg csinálni hogy telkeken rombolni tudjanak a playerek viszont építeni tudok?

Figyelt kérdés

Vettem minecraftra egy szervert de nem tudom meg csinálni hogy telkeken rombolni tudja valaki segitene?

Építeni tudok de rombolni nem. valaki le tudná irni mi a permission. (plotme.?)


Előre is köszi a válaszokat



2015. jún. 21. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Van gRoup manager?
2015. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hello van
2015. jún. 21. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen minecraftoztam(1 évvel ezelött,és akkor volt 2 évig seróm),és így átnézve a permissionokat nem hiszek h az kell,ha már claimolta a telket,szoval lehet h a multiworld (vagy mi a neve) pluginnal van letiltva,h lehessen epiteni a mapon
2015. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De inkabb irj facebook on,a GameOfLifeMinecraftServer fb oldalra.ott segitek.
2015. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

simán plotme.use minden alap funkciót engedélyez.

A te bajod inkább blokk törés tiltással van. Ezt okozhatja multiverse, worldguard, essentials vagy bármi más, ahol be lehet állítani a blokk védelmet.

2015. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!