Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csináltam egy Forge-os Minecra...

Csináltam egy Forge-os Minecraft szervert, Forge-al modoltam a TeamExtrem kliensét is és amikor felmegyek a szerverre és leszeretnék rakni egy olyan blokkot ami valamelyik modban van akkor az eltűnik a kezemből és nem is rakja le . (? )

Figyelt kérdés
1.7.10-es a szerver. Singleplayer-ben jó. Singleplayer-ből átvittem egy mappot amire raktam le modolt blokkokat és ott voltak ahova raktam őket de ahogy jobb vagy bal klikket nyomok eltűnnek. Eleinte a szerver azt írta h "minecraft forge server Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 123 ms behind, skipping 123 tick(s)". Mi lehet a gond ?

2015. jún. 23. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Több modot is beleraktam.
2015. jún. 23. 18:19
 2/7 adventurer111 ***** válasza:
Laggol a szerver és azért nem tudja betölteni a blockokat. Adj még egy kis Ram-ot a szervernek. Igy kéne kinézni az indító .bat-odnak: java -Xmx2G -Xms2G -jar forge-xy.jar vagy ha az sem oldja meg írd be ezt: java -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:+UseGCOverheadLimit -XX:+UseBiasedLocking -Xnoclassgc -Xverify:none -XX:ParallelGCThreads=4 -XX:UseSSE=4 -XX:+AggressiveOpts -Xmx2G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn120M -XX:+UseLargePages -XX:+UseStringCache -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+UseFastAccessorMethods -Xrs -XX:+UseCompressedOops -XX:MaxTenuringThreshold=15 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -jar Forge-xy.jar
2015. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jó :S
2015. jún. 24. 12:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Win 8 fut a gépen, 64 bites Java. Megpróbálom egy másik gépen futtatni
2015. jún. 24. 12:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már adni neki 4Gb-ot de az sem volt elég .. 8Gb RAM van a gépben
2015. jún. 24. 12:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Bukkitos szerver sok pluginnal simán fut..
2015. jún. 24. 16:58
 7/7 anonim válasza:
Ahhoz, hogy a szerveren is működjön a modod, a szerver kliensén is fenn kell lennie a modnak.
2015. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!