Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a Cabal Online nevű játékban?

Figyelt kérdés

US szerveren játszok, egy force shielder karakterrel. S problémám az lenne, hogy egy kicsit bonyolult nekem ez a játék. Valaki tudna segíteni in-game ill. válaszok formájában?


Sajnos annyi kérdésem lenne, hogy le sem tudnám írni, ezért egy valaki egy vastag szöveggel tudna pár fontos dolgot mondani egy FS karakter ápolásához? Minden info jöhet.



2015. jún. 26. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
wasd-al irányitható, i inventory, avagy ahol vannak cuccok, m vagyis map, k vagyis skillek, F12-vel screeenshotolhatsz, 1-9 -ig vannak ezek a bigyók, egyiket megnyomod azt csinálja, LVL 50-től craftolhatsz pl. Bluestin + néhány DMG-vel, Ha egy Cappela, vagy Procyon vagy és varon vagy az N gombal meg nézheted mennyi war pontodvan, meg a partykat, vissza térva az 1-9 gombokkal a 0 nem müködik és még sok más van, amiket rtam az az alap 90%-a.
2015. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!