Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Half -Life 2 és a Hal-Life...

A Half -Life 2 és a Hal-Life 2 Episode One közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Két külön önálló játék ugyanattól a készítőtől.
2015. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de miről szól,és mikor játszódik a kettő
2015. jún. 27. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Van a Half-Life 2 ami az alapjáték, a Half-Life 2: Episode One és a Half-Life 2: Episode Two pedig kiegészítők.
2015. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egymás közvetlen folytatásai. A sztorit nem akarom lelőni, legyen annyi elég, hogy idegen invázió éri a földet mert egy nagyvállalat egy kaput nyit egy másik univerzumba, világba és az onnan érkezők ellen kell küzdeni.
2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kiegészítők, mert egy kiegészítő nem képes futni az alapjáték nélkül. Ezek önálló kiadások, egymástól függetlenül is futni képeseket.


Csak a történet szempontjából kiegészítő játék, mert tovább viszi a cselekményeket. Erre pedig a neten is rá lehet keresni és elolvasni, nem fogja senki neked oldalakon keresztül leírni, ami a neten is elérhető.

2015. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen egyetértek az előzőkkel.

szerintem egyébként nem éri meg pénzt költeni rá, lehet hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, de szerintem szörnyen idegesítő volt, igaz rövid volt, de eddig az episode one az egyik legrosszabb játék amivel eddig játszottam. nincsenek benne bugok meg a grafika is hozza szerintem a szintjét, de szörnyen unalmas játékmenet, de legfőképp idegesítő. ha valaki hl rajongó érdemes nyilván a sztori miatt lejátszani, de egyébként meg nem ajánlanám!

2015. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ehhez képest azért meg kell jegyeznem hogy az episode two már mérföldekkel jobb, sőt, az kifejezetten élvezetes és hangulatos!
2015. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Guhiken Hirozaku válasza:
Nem nagyon értek veletek egyet.Igazából én az összes Half-Life-ot imádom 1-2-ep one-ep two. És maximum az ep one-al az a bajom hogy a legrövidebb Half-Life lett. De őszintén én nagyon imádtam az ep one-t is,mivel a Valve érti a dolgát és szerintem oda is nagyon jó dolgokat tudtak betenni. :D Őszintén én nem is tudok dönteni hogy az összes Half-Life rész közül melyik a kedvencem.X3 De azért mikor a Citadel-lában voltunk pl a Dark Energy-nél,vagy mikor a Combine Train-en utaztunk a Stalker-ekkel az is tetszett nekem,de nekem az is iszonyatosan tetszett hogy Alyx abban a részben Shotgun-t használt a kórházban,plusz azok a különféle mozdulatai amik csak abban találhatóak meg ahogyan elintézi a Zombie-kat. A Half-Life 2 ep one trailer-jében egy ilyen mozdulat benne is van. :33 És amúgy én szívesen leírom a Half-Life story-ját mindig is nagyon imádtam,és kívülről fújom oda vissza. :DD
2015. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!