Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ben feleségül vettem...

Krisz1213 kérdése:

Skyrim-ben feleségül vettem alea the hunter-t és adoptáltam gyerekeket is és már nem tudom más házba elküldeni hogy másik feleséget válasszak ezért meg akartam ölni de nem tudom. Mien megoldás van erre esetleg mod?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is hiába ölöd meg nem tudsz újraházasodni mert a játék nem engedi. Valószínűleg azért nem tudod megölni mert benne vagy a Companionsba és ő adja a küldetéseket. Tehát nagyon egyszerű a megoldás: Ne öld meg, nekem az egyik legszimpatikusabb karakter volt a játékban, nekem volt is a followerem és kellemes társaság és nem utolsó sorba erős NPC.
2015. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És serena?
2015. jún. 30. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Serena Nem házasodható, van hozzá mod de még rosszabb lesz, legalább is nekem az interakciók 90%-a eltünt
2015. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!