Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki írna INGYENES MAGYAR...

Valaki írna INGYENES MAGYAR mmorpg játékokat? Fontos!

Figyelt kérdés
Magic to Master, Metin2, Metin2Mester, Gates of Andaron nem kell ismerem! De az is lehet hogy több magyar nincs is! Nem tudom! De ilyesmi kell mint ezek! Csak már unom őket! Valami új jó lenne! Előre is köszi a válaszokat!

2015. jún. 29. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki:

League of Legends

Ha nagyon mmorpg kell akkor tauri wow.

De más jó nem nagyon van.

Esetleg tera online

2015. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs több. De miért kell, hogy magyar legyen? A 10 éves unokahúgom vígan elvan a TERA-val nyelvtudás nélkül is.
2015. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Magyarból csak ezek a gagyik vannak.

Tanulj nyelvet, vagy erőltesd meg magad és próbálkozz angolokkal, százszor jobbak. Ott a TERA, Neverwinter, tört WoW, meg egy rakat másik, ami nagyon élvezetes, angolul is.

2015. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a Tera-n már régebb óta gondolkozok hogy letöltsem-e de ha nem kell érteni akkor végül is mindegy! Köszi majd megnézem őket! :)
2015. jún. 29. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Az összes újabb MMORPG-nek barátságos játékmenete van, jelzik a küldetéseket és érdekességeket a térképen, a leölendő szörnyeket/begyűjtendő tárgyakat külön kiemelik, stb. Őszintén szólva sem a TERA, sem a Neverwinter nem a történetéről híres, az akciódús játékmenet meg a gyönyörű grafika viszik a hátukon a játékot.
2015. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Tera-t (asszem tölti le nem tudom valami piros csík megy) már 91% de néztem róla videót is és tényleg nagyon jó! :)
2015. jún. 30. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Tera-ban én a különböző közelharci classokat ajánlom (pl slayer), mert a közelharci-fegyveres harcrendszer nagyon jól ki lett dolgozva. Látványos és erős.
2015. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Akkor próbáld ki a tüzért, mert az már-már nevetségesen erős.
2015. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Tera nálam nem jó az a piros csík végig megy már teljesen de nem indul a játék! Na mindegy most hagyom! :(
2015. júl. 1. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Miután 100%-ig letöltötte, és a PLAY gomb is besárgult, még sok-sok ideig (néha órákig) tölti tovább, de azt már nem mutatja semmi. Türelem, hagyd ott egy éjszakára. Az egyik barátomnak 24 órán át töltötte le a klienst, 120 megás nettel, nekem 4 óra alatt lent volt a 10 megással.
2015. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!