Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki írna INGYENES MAGYAR...

Valaki írna INGYENES MAGYAR mmorpg játékokat? Fontos!

Figyelt kérdés
Magic to Master, Metin2, Metin2Mester, Gates of Andaron nem kell ismerem! De az is lehet hogy több magyar nincs is! Nem tudom! De ilyesmi kell mint ezek! Csak már unom őket! Valami új jó lenne! Előre is köszi a válaszokat!

2015. jún. 29. 11:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De nekem szürke maradt a Play gomb és 3-szor újra kellett kezdenem! Szóval egyszer frissítés volt a gépemen... az még oké gondoltam utána majd megcsinálja! Utána meg kiírta hogy Download complete utána még vártam négy órát de még mindig szürke volt a Play! Aztán ez még egyszer de nem lett jó! :/ Lehet feladom! Na de most mindegy Olaszországba nem ez fog érdekelni majd jövő héten még szenvedek vele! Köszi a válaszokat :) További jó nyarat mindenkinek!
2015. júl. 1. 13:35
 12/12 A kérdező kommentje:
Ui.: Küldtem magamnak privát üzenetet! XD
2015. júl. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!