Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szervert csináltam...

Minecraft szervert csináltam sikerül is minden én feltudok menni pluginok is mennek rendesen csak az a baj, hogy senki más nemtud feljönni. A szerver hamachis. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi van server.properties-ben az ip-nél és a portnál?
2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ip: semmi nincs

Port: 25565

2015. jún. 29. 22:21
 3/15 anonim ***** válasza:
ott a baj, ip-nek a hamachid IPv4 címét kellett volna beírnod.
2015. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgyis próbáltam és úgysem engedett fel
2015. júl. 1. 15:12
 5/15 anonim ***** válasza:
De ha Hamachit használsz, és azt akarod, hogy mások fel tudjanak jönni a szerveredre, akkor másoknak is használniuk kell a Hamachit, és csak utána tudnak csatlakozni, miután bemásolták a te IP címedet.
2015. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt tudom megvan minden és nemenged fel senkit csak engem. Régebben felengedte őket. Az nemlehet, hogy azért mert most nem kábeles netem van és port forwardingolni kell? Ismerősök aztmondták ez lehet.
2015. júl. 3. 12:56
 7/15 anonim ***** válasza:

de ha port forwardolsz, akkor mi a kis fülemnek kell neked hamachi?

A hamachi akkor kell, ha nem akarsz vagy nem tudsz port forwardolni routerrel (pl enyémmel sem lehet, mert régi).


Ha te PF-ezel, akkor a te routered külső IP címét kell megadni, NEM a hamachi IP címét...

[link]

Itt megnézheted, mi jelenleg a külső IP-d, amit a világhálón látnak. Ezt az IP-t add meg a server.properties-ben, ne a hamachis IPv4-et.

2015. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor most írjam be azt az IP-t amit linkeltél a server.propertiersbe és azt is adjam meg a többieknek? Vagy mit csináljak?
2015. júl. 3. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:
nem ártana...
2015. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
server.propertiesbe NE írjál semmilyen IP címet, mert az IP címet nem te fogod adni, hanem a Hamachid!
2015. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!