Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van a tanáromból....

Elegem van a tanáromból. Gyűlölöm, nem is tanít rendesen, de ez még nem probléma. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a tanárom két éve tanít.Elején nem volt probléma szerettem meg ilyenek, de aztán ő elkezdett utálgatni.

Jó nem mondom, volt rá oka..Visszapofáztam neki, de már megbántam.Lényeg, hogy mindig kivételezik a kedvenceivel.

És most nem mesélem el, de olyanokat művelt ami nem tanárhoz méltó, ezalatt ne verekedést érts hanem olyanokat hogy csakúgy beírogatott nekem jegyeket.

És ma elmondtam neki valamiből a véleményemet ami őt nem sérti, hanem pont hogy engem sértene(mert magamról beszéltem).Erre elkezdett ordítozni.Szünetben megtudta az osztályfőnököm.Most az osztályfőnököm iszonyatosan neveletlennek tart, pedig és szeretem őt( szeretem az oszt.főnökömet és az összes oszt.társam utálja, mindig én védem meg a tanárt a közösségünkben) és fontosnak tartom mit gondol rólam.De most nem tudja mért "szemtelenkedtem" és arról a sok dologról se tud amit az a tanár csinált ami ugye nem tanárhoz méltó.

Az a baj, hogy nagyon jóban vannak egymással és az a tanár szinte már a második oszt.főnökünk.

Már csak egy hét van a suliból és nem akarok úgy elmenni, hogy az osztályfőnököm szemét bunkónak tart.Mit tegyek?

Az osztfőnökömnek még nem is beszéltem azokról a kivételezésekről amit a tanár csinál és azt akarom erről is tudjon.

Elmondjam?Ha igen hogyan?


2010. jún. 4. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, úgy lennék megint (p)isis...
2010. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D

Erre mit mondjak?

2010. jún. 4. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van és persze ott is én vagyok a rossz de én leszarom megasról, hogy mitt gondol és, hogy kivételez másokal ezzel csak saját magát minősitti. Ha elmondod az osztályfönőkődnek akkor szerintem nem neked fog hinni!!
2010. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok, hogy nem nekem fog hinni, de egy csomó mindenről tudni-a kéne, amit az a nő csinált.Volt, hogy ennek a tanárnak a kedvence egyszer hármast kapott így neki nem írta be, de nekünk igen, de mi meg egyest kaptunk.

De az osztályfőnöm véleménye rólam, nekem fontos.

Most azt hiszi ok nélkül pofátlankodok.Ráadásul az a tanár mindig elmondja mit csináltam az oszt.főnknek, de azt bezzeg nem meséli el, hogy kivételezget és, hogy mindig beírogat nekem jegyeket olyan tantárgyhoz amit nem ő tanít.

2010. jún. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!