Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team fortes 2-ben melyik a...

Team fortes 2-ben melyik a kedvenc karakteretek? vagy melyik el lehet kiemelkedö sikereket elérni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az igazan prok demomannal , soldierrel , spyal , sniperrel

ritkan scouttal pyroval engivel

a medicet meg a heavy nem szeretik ...

2015. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármelyikkel lehet profin menni, az igazi profik csak a pyro-t nem szeretik, mert azt mondják, hogy könnyű. De igazából ez butaság! Szerintem mindegyik karakterrel kb. egyformán nehéz úgy menni, hogy 70-0 legyen az átlagod.

Egyébként én elég jól játszom és ezekkel megyek a legtöbbet: 1. Spy 2. Scout 3. Demo

2015. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én a legtöbbet agresszív demomannel játszom, ez annyit tesz, hogy nem allok meg egy stick-trapnél, hanem folyton

mozgásban vagyok. Ehhez ezt a szettet ajánlom: 1) Alap Gránátvető 2) Alap Tapadóbomba-vető 3) Az egyetlen. Nagyon sokat kell gyakorolni a Sticky-jumpolást, valamint az airshotolást. Ezeknek a gyakorlásához ajánlom a tr_walkway_rc2 nevű pályát. Nagyon fontos még az Intelligens Spam a tapadóbomba-vetőddel. Ha nem éppen az elsődlegesedet használod, mindig dobáld a stickyket, ahol ellenség van, vagy ajtókhoz, járatokhoz. Ha az Egyetlent használod, kevesebb életerővel indulsz, így tanácsos azzal kezdeni az ámokfutásaidat. Ehhez egy nagyon jó taktika, hogy leraksz egyetlen tapadóbombát, és ahol látsz egy kevés életerővel rendelkező kasztot, odaugrasz és levágod. Ha amiket leírtam nagyon sokat gyakorlod, egy jobb körben összehozhatsz akár 15-25 ölést is. Ezek személyes tapasztalatok, és azért írtam le őket hogy, ha a demomanre esne a választásod. Vagy akárkinek aki fejleszteni szeretné a demo képességeit. Hajrá!

2015. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ebben a játékban az a jó hogy bármivel lehet alázni bármit ha jók a reflexeid és tapasztalt vagy. Ismerni kell a pályákat hogy élet és töltény pakkok hol vannak és persze ismerni kell a kasztokat hogy mi mire képes ha szembetalálkozol vele. Ha eleget játszottál kialakul a kedvenc kasztod is. Nekem szerintem nincs ilyen hogy kedvenc mert mindennel szeretek játszani, mindíg azt nézem mire van szüksége a csapatnak.
2015. júl. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az pedig tudatlanság hogy a profik nem szeretnek pyro-val menni "mert túl könnyű". A profik attól profik hogy bármivel képesek jól játszani.
2015. júl. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rotix válasza:

Nekem ez a top3:1. Spy(imádok settenkedni, és hátbaszúrni valakit)

2. Medic(szeretek mindenkinek segíteni, csapatjátékos lenni)

3. Katona(ezt a karaktert arra szoktam használni, ha már annyira felídegesítenek)

Én ezeket szoktam használni :)

2015. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!