Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » SEGÍTSÉG! Hol, hogyan tudnám...

Joe Makepeace kérdése:

SEGÍTSÉG! Hol, hogyan tudnám (interneten) elérni a The Like volt basszusgitárosát Charlotte Froom-ot?! E-mail címe például! FONTOS NAGYON!

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e itt Magyarországon más annyira megszállott The Like rajongó, mint én, de Charlotte-ot mindenképp el akarom érni, NAGYON FONTOS! A Taylor Locke and the roughs-ban is játszott! (az örök kedvenc basszusgitárosom)! Zene ügyben is szeretném elérni!! Facebookon nem találtam, "csak" rajongói oldalát, Iwiw-en gondolom pláne nincs rajta, az elvileg egy magyar közösségi oldal. Semmi más elérhetőséget nem sikerült fellelnem! Minden építő jellegű választ előre is köszönök! Nagyon fontos nekem! Könyörgök, próbáljatok segíteni!

(Kíváncsi lennék fanatikus Like rajongókra is priviben!)



2013. jún. 16. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!